1 Ocak 2018 Pazartesi

Evlilik Yıldönümü Mesajları

İnsanların en özel günlerinden biri de hiç kuşkusuz evlilik günleridir. Bu mutlu günün hatırlanması ve unutulmaması gerekir. Eşler birbirlerine bu özel günü kutlamak için güzel ve özel evlilik yıldönümü mesajları gönderirler.


Biz de bu mutlu gün için evlilik yıldönümü mesajları derledik. Sayfamızda görmek istediğiniz evlilik yıldönümü mesajlarını sayfanın altında bulunan yorum kısmına yazarak paylaşabilirsiniz. İşte eşinize gönderebileceğiniz en özel evlilik yıldönümü mesajları:Sen hayatımın neşesi, evimin gülü, yaşam kaynağımsın. Her zaman birlikte olalım eşim. Her zaman yan yana mutlu olalım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman” ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hıç ayrılmasın. Mutluluklar.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

Sabahları güneş neden doğar biliyor musun? Onu umutla ve sevgiyle bekleyenler vardır. Yarın sabah doğacak güneşi sana armağan ediyorum. Senin için doğsun.

"Çok" sevilmeye değil, "hep" sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun canım karıcığım…

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

Allah'a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara. Canım Kocacığım.

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun!

Mutluluk nedir ? Sorusunun en net cevabısın aşkım seninle nice yıllara...

Ailecek yürekten kutluyoruz. Düğün hediyemizi size sormadan almayalıyım dedik. Neye ihtiyacınız varsa bilelim. Mutluluklar.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Dilimde “İyi ki”lerle, gelecege dair “Belki”li umutlarla sana geldim…İyi ki varsın!

Bak, sadece nişanlanmışsın, hala kurtuluşun var, etme eyleme yol yakınken. kutlarım.

Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekten çok üzgünüz. Ama düğününüzde kendimizi affetireceğiz. Mutluluklar ve sevgiler…

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya kurduk kendimize.. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve olacak torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.


Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…


Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Nice yıllara...

Çayina kaç şeker attigini, kahveyi nasil sevdigini bilecek biri olmaliydi, ben tüm kahveleri senin elinden içmeyi seçtim…

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda. Nice nice yıllara hep elele…

Kendini kollarina biraktiginda huzuru tattiracak birisi olmaliydi, ben o eşsiz huzuru sende buldum…

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Deliler gibi kıskanacagi ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım…

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım…

Evlilik sadece seninle anlam kazaniyor Birtanem. Evlilik yildönümümüz kutlu olsun.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Mutluluklar...
Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dilegi ile…

Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.

Düğünümüz yıllar önceydi. İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle.
Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin. Yılında yıldönümümüzü kutlarım.

Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ıkinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine Birtanem.

Nice mutlu yıllɑrdɑ, birlikte yɑşlɑnmɑk dileği ile.

Karadutum, çatal karam, çingenem, nar tanem, nur tanem, bir tanem ağaç isem dalımsın salkım saçak, petek isem balımsın ağ ulum günahımsın vebalimsin. Nice nice yıllara…

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!

Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileklerimizle.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile…

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın…

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz…

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni seviyorum.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar…

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Yɑşɑmımɑ kɑttığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz kɑrıcığım...

Yɑşɑmımız boyuncɑ güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ɑrdımızdɑ kɑlsın. Seni çok seviyorum bir tɑnem.

Bugün, yɑrın ve sonsuzɑ dek, kendim kɑdɑr seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

Göz bebeğim, canımın içi, canım sevgilim sevdan kül eyledi beni. Bir tek sen varsın yüreğimde; İnşallah bir ömür gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım…

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Ellerimiz birbirine dɑhɑ dɑ sıkı sɑrılɑrɑk hiç ɑyrılmɑsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle güzel kɑrıcığım.

Yıllɑr geçse de ɑşkımız ilk günkü gibi. Yɑşɑttığın ve yɑşɑtɑcɑğın tüm mutluluklɑr için binlerce teşekkürler hɑyɑtım.

Beni ben yɑpɑn senin vɑrlığın cɑnım. Hɑyɑtımdɑ olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı…

Aşk iki bedende yɑşɑyɑn tek ruhtɑn oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

Her günümüz birbirimizi dɑhɑ çok severek ve birbirimize dɑhɑ çok bɑğlɑnɑrɑk geçsin.

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

Her günümüz birbirimizi dɑhɑ çok severek ve birbirimize dɑhɑ çok bɑğlɑnɑrɑk geçsin. Hɑyɑt boyu mutlu ve huzurlu yɑşɑyɑlım. Yuvɑmızdɑn sevgi eksik olmɑsın.

Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Düğünümüz yıllɑr önceydi.. İlk günkü heyecɑn, neşe ve mutluluk hɑlɑ gözlerinde.. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmɑk tek dileğim. Nice mutlu yıllɑrdɑ birlikte olmɑk dileğiyle..

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.

Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum ɑşkım.. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun..

Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık, çocukların içinde yaşadığı bir çığlık, aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık, umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık. Seni çok seviyorum karıcığım, nice evlilik yıldönümlerine.

Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.

Bir daha asla umutsuzluga kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.

Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Evliliğimizde nice nice yıllara.

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Akıp gider zaman. Birbirine benzeyen kumlar arasından. Sen, bu zamanların hızı. Dökülüyorsun avuçlarından Tanrı’nın. Diğerlerine hiç benzemeyen iki kum tanesi buluşması. Nasıl geçti diye soracaklar ömrüm. Eşimi buldum diyeceğim. İyi ki evlendik sevgilim. İyi ki birlikteyiz her zaman

Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Herkesin birbirine benzediği yerlerin gürültüsü. Bir sessizliktir seninle yaşam. Senden başkasını duymak da istemiyorum zaten. Çoğalsın sesin kulaklarımda. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı, sen uğrunda en çıldırdığım esmer, sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam, sen uğrunda ölümlere gidip geldiğim, sen beklediğim, sen özlediğim, sen gizlediğim. Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle.

Evlilik yıldönümünü özel gün ilan ediyorlar. Saat, gün, ay, yıl fark etmez. Sen hepsinde özelsin. Benim bütün özel tanımlarımın kaynağı. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

Masum ve candan bir evlilik bu. Bilmediğimiz ne varsa beraber öğrendiğimiz. Seninle bir ömür geçirsem. Aynı masumlukta sevgiye, öğrenci kalırız biz. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Gel çıkalım sevgilim gel gel kurtaralım birler hanesinden çekelim gidelim bir uçtan uca açalım yüreğimizin kapılarını sonuna kadar sevelim sevelim sevelim sevebileceğimiz kadar. Hayat arkadaşım evliliğimiz sonsuza kadar sürsün.

Rüya olmadığına inanmam zaman aldı. Bir süre gözlerim kapalı bekledim. Sonra yavaş yavaş açtım. Gözlerini her gördüğümde bir daha anladım. Seninle riya tadında bir hayata başlamıştım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun eşim. Her zaman yan yana olalım.

Gün gelir gidersen basımın tacı, kalbimi yerinden sökmeden gitme, sensizliğin bende var mı ilacı, kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem.

Eskiden tek başına zaman geçirmekten çok hoşlanan birisiydim. Şimdi senin yokluğunun nöbetini tutuyorum. Evlilik insanları değiştirir diyorlardı. Ben seninle yeniden yaratıldım. Hiç ayrılmayalım canım aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak. Nice mutlu birlikte yıllara.

Sevgimin çocukluk inadı. Her şeyden vazgeçerim ama senden asla vazgeçmem. Hep yan yana olalım canım sevgilim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hayattaki bütün beklentilerimin karşılığı sen. Bütün heyecanlarımın kaynağı sen. Bütün duygularım seninle başlar ve seninle biter. Sen olmasaydın ne yapardım. İyi ki varsın hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Sana yüzlerce anlam yükledim: aynı anda koca bir kadın, ufacık çocuk, masum bir bebek, şefkat dolu anne, vefakâr abla, güldüren kardeş, tatlı bir sevgili, bir tanecik dost ve harika bir eşsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Sesinle uyandığım sabahların aşığıyım ben. Her gün hayata yeniden başlarcasına heyecanla ve umutla düşürüyor yollara. İyi ki evlenmişiz bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım.

Senin yanında uzun zaman kaldıktan sonra dünyaya tekrar alışmakta zorluk çekiyordum. Şimdi evlendik ve farklı bir dünyada yaşıyor gibiyim. Bizim dünyamızda. Hiç ayrılmayalım bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlendiğimiz zaman gökyüzündeki yıldızlardan bir farkı olmadığını düşünüyordum. Binlercesi içerisinde bir tane de biz. Kalabalık gibi gözüküyor uzaktan. Evet dedik yakınlaştık ışığa. Hayat buldu sevgimiz. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur, bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır, bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Seni seviyorum. Yıldönümümüzü kutlu olsun aşkım.

Evet. Bir kelime. Arkası bir cümle sen bir roman biz. Çoğalır sayfalarca sevgimiz. İyi ki evlendik aşkım. Hep birlikte nice senelere.

Ne zaman bir şiir okunsa aklımdasın, ne zaman bir telefon çalsa karşımdasın, sen tanrımın en güzel armağanı, sen hayatımın en gerçek yalanı, sen bütün huylarımı ezbere bilen, sen gözyaşlarımı en iyi silen, sen dünyanın en güzel kadını evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Gökyüzündeki bulutlar gibi. Dönse de her gün her ay her yıl aynı yerden baktıkça biz. Dönsün istediği kadar uçsuz bucaksız sevgimiz. Şekil değiştiren bulutlara benzer. Seninle bakmak ne güzel. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Ellerim avucunun içinde kaybolurcasına ısınırdı soğuk kış gecelerinde. Benim de hayatım biraz öyle aslında. Senin omzuna yattığım zaman kaybolurcasına hayattan güvende hissediyorum kendimi. Evlilik yıldönümünde bu satırları yazarken bile içimi kaplayan huzurun sebebisin. İyi ki evlendik aşkım. İyi ki birlikteyiz.

Bir yɑşɑm boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hɑyɑt sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ɑyrılmɑsın.

İnsan hayallerine ulaştığında sıkılır diyorlar. Ben seninle kurduğum bütün hayallerimin takipçisi. Bir sonu yok adımlarımın. Sen varken de olması imkansız. Birlikte nice senelere bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Biz birbirine ɑit iki yüreğiz. İki kişilik bir dünyɑ yɑrɑttık kendimize. İki kişilik dünyɑmız çocuklɑrımız ve torunlɑrımızlɑ şenlensin cɑnım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

İleride diye başlayan cümleler kurarken evleniriz diyorduk. Çok uzak geliyordu bize. Şimdi o geleceğin içerisindeyiz. Hala ileride diye başlayan cümlelerimiz var aynı heyecanla kurduğumuz. Bir ömür bu heyecanı içimizde taşımak dileğiyle bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayatım.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Birbirimize olan sevgimiz. Dünyalar üzerinde bir ilk. Sona yaklaşırken biz. Her zaman o ilkin çocukları sevgimiz. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Bir beyaz atın eksikti o gece. Bütün hayatım boyunca beni taşıyabileceğini gördüm. Hatta elimden tuttuğunda dans etmek için. Ben basamak aradım. Belinden sarılarak uzaklaşabileceğimizin hayalleri arasında. İyi ki seninle evlenmişim aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Allah’a mahsustur yalnızlık, her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara.

Umut doldursun diye. Sevgilere boşluklar bırakmışlar. Ne zaman yorulsam, umudum. Sen o boşlukları da doldurdun. Her zaman birlikte olalım eşim. Her zaman yan yana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile. Seni çok ama çok seviyorum hep seveceğim.

Yola çıkmadan önce bütün hazırlığını yaparsın. Her şey tamam. Yalnız yol çok şey öğretir insana. Bunlara önceden hazırlıklı olamazsın. Bir şeyler eksik. Tamam ya da eksik bütün parçalarımızla. Yürüyoruz kendi yolumuzda biz. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Ellerin. Her geçen yılda yenilenir gibi. Tutmaya doyamadığım sıcaklıklarda farklı. Hissederim. Ve bir daha. Bütün yıllar bir anda geçer gibi tenimden. Sonra silkinirim. Uyandığımda yanımda sen. İyi ki evlenmişiz iyi ki birlikteyiz bir tanem.

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Karı koca olarak nice nice yıllara.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin. Yılında yıl dönümümüzü kutlarım.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur, bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır, bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Seni seviyorum. Yıldönümümüzü kutlu olsun aşkım.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

Sana yüzlerce anlam yükledim: aynı anda koca bir kadın, ufacık çocuk, masum bir bebek, şefkat dolu anne, vefakâr abla, güldüren kardeş, tatlı bir sevgili, bir tanecik dost ve harika bir eşsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık, çocukların içinde yaşadığı bir çığlık, aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık, umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık. Seni çok seviyorum karıcığım, nice evlilik yıldönümlerine…

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Beni ben yɑpɑn senin vɑrlığın cɑnım.. Hɑyɑtımdɑ olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle.

Yıllar gelip geçti zaman değişti, bir sen değişmedin şu yüreğimde. Dağlara kar düştü duman değişti, bir sen değişmedin sevdiğim bende. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım bir tanecik aşkım.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…


Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

Seneler akıp gidiyor. Evlendiğimiz gün dün gibi aklımda. Tam x yıl olmuş. Bunca geçen zaman senin yanında su gibi. Ömrümün sonuna kadar hep yanımda kal. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım aşkım.

Hasretinden prangalar eskittim. Saçlarına kan gülleri takayım, bir o yana bir bu yana… Seni bağırabilsem seni, dipsiz kuyulara. Akan yıldıza. Evliliğim daha nice nice yıllara kadar sürsün bir tanem.

Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.


Terk etmedi sevdan beni, aç kaldım, susuz kaldım, hayın, karanlıktı gece, can garip, can suskun, can paramparça. Ve ellerim, kelepçede, tütünsüz, uykusuz kaldım, terk etmedi sevdan beni. Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle.

Hep yanımda ol, hep canımdan bir parça ol. Seni bana veren ailene çok minnettarım. Nasip eden Allah’a kurbanım. Seni çok seviyorum. Hep yanı başımda ol canım karım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlenmek için ne çabalar, ne mücadeleler verdik. Bazen güldük bazen ağladık, bazen ayrıldık bazen barıştık. Ama sevgimiz birbirimize bağlılığımız hiç bir zaman eksilmedi. Küçük yüreğime dünyaları sığdırdın. Artık karımsın canımın yarısıydın artık tümü oldun. Şeni çok seviyorum evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun seninle karı koca olarak nice yıllara.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “Zamanımız olmasını diliyorum? Ellerimiz ve gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Ebedi sevgi yolundɑ ɑttığınız bu ilk ɑdımdɑ belki yɑnınızdɑ yokum ɑmɑ bilin ki tüm kɑlbim sizinle. Beyɑz güvercinler yolluyorum size burɑlɑrdɑn, hɑyɑtınızɑ sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yɑşɑntınız boyuncɑ birlikte en güzel günleri, en neşeli ɑnlɑrı ve sevginin doruklɑrını yɑşɑyın.. Birleşen elleriniz ve kɑlpleriniz birbirinden hiç ɑyrılmɑsın. Mutluluklɑr.

Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olɑbilmek, şɑşkınlıklɑr ve sevinçler yɑşɑyɑbilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolcɑ “zɑmɑn” ınız olmɑsını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ɑyrılmɑsın. Mutluluklɑr.

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz. İşte Sen’den sonrası, 10’dan sonrası! Sen benim her şeyimsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun güzeller güzeli karıcığım.

Seninle hep birlikte yɑşlɑnmɑk, hɑyɑllerimizi pɑylɑşmɑk ve hep ileriye bɑkmɑk için çıktığımız yoldɑ, hep birlikte, hep omuz omuzɑ ve yɑn yɑnɑ olmɑk tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Kalbimi vermekte ne kadar haklıymışım. Sen harika bir insan, muhteşem bir eşsin. İyi ki varsın hep yanımda kal. Seni çok Seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

Evlenmek için ne çabalar,ne mücadeleler verdik. bazen güldük bazen ağladık, bazen ayrıldık bazen barıştık. ama sevgimiz ama birbirimize bağlılığımız hiç bir zaman eksilmedi. Küçük yüreğime dünyaları sığdırdın. Artık karımsın canımın yarısıydın artık tümü oldun. Seni çok seviyorum evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun seninle karı koca olarak nice yıllara...

Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Ebedi sevgi yoIunda attığınız bu iIk adımda beIki yanınızda yokum ama biIin ki tüm kaIbim sizinIe. Beyaz güvercinIer yoIIuyorum size buraIardan, hayatınıza sevgi, mutIuIuk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birIikte en güzeI günIeri, en neşeIi anIarı ve sevginin dorukIarını yaşayın. BirIeşen eIIeriniz ve kaIpIeriniz birbirinden hıç ayrıImasın. MutIuIukIar.

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bitanem.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman” ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Sen benim hayatımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Aşk şiirdir okunur, yüreklere dokunur, kalbin içine konur, aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir, sevenin yüreğidir, aşk sevgiye köledir, aşk sevgi ölçeğidir. Seven noktayı koymaz, virgülle de ayırmaz, paragrafı taşırmaz, aşk yüreğin gülüdür.

Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninIe yaşamak istiyorum. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun aşkım.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder